01

Žaliavas perkame iš geriausių tiekėjų

Patikimi partnerystės ryšiai su tiekėjais iš 20 pasaulio šalių ir griežta maisto produktų kokybės kontrolės sistema juos gaminančiose šalyse garantuoja stabilią tiekiamų žaliavų kokybę.

02

Žaliavas pristatome greitai

Siekiant užtikrinti greitą žaliavos pristatymą į bendrovei priklausančius fabrikus, bendrovėje įdiegta efektyvi logistikos sistema. „Santa Bremor“ naudojasi patikimomis tiekimo grandinėmis, integruodama įvairiausius žaliavų pristatymo iš įvairių pasaulio kampelių būdus ir kontroliuoja, kad būtų tiksliai laikomasi transportavimo režimų.

03

Gamybos procesai – automatizuoti

Bendrovės fabrikuose sumontuoti pirmaujančių užsienio gamintojų įrengimai. Aukštas automatizacijos lygis garantuoja patikimą technologinių operacijų atlikimą ir užtikrina stabilią išleidžiamos produkcijos kokybę.

04

Išsaugome naudingąsias produktų savybes

Inovatyvios technologijos ir unikali nuosava receptūra leidžia bendrovei „Santa Bremor“ rūpestingai ir delikačiai gaminti maisto produktus, išsaugant naudingąsias jų savybes ir natūralų skonį.

05

Kontroliuojame kokybę ir produktų saugumą

Produkcijos kokybės ir saugumo kontrolė vykdoma visuose gamybos etapuose, pradedant atidžiu žaliavos ir kiekvienos produkto perdirbimo technologinės operacijos patikrinimu ir baigiant paruoštų produktų kontrole. Kokybę kontroliuoja bendrovės technologinė tarnyba ir nuosava akredituota gamybinė laboratorija.

06

Rūpinamės aplinkos apsauga

Ypač didelį dėmesį „Santa Bremor“ skiria aplinkos išsaugojimui. Bendrovė kuria ir diegia inovatyvius sprendimus, kurie padeda apsaugoti gamtos išteklius ir tausoti gamtą.

07

Efektyvus platinimas ir logistika

Vartotojai "Santa Bremor" produktų skoniu mėgaujasi efektyvios platinimo ir logistikos sistemos dėka. Nuosavos platinimo kompanijos sėkmingai darbuojasi Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Moldavijoje. Kompanija yra apsirūpinusi nuosavo transportu, todėl gali kontroliuoti, kaip laikomasi paruoštos produkcijos transportavimo režimų visoje tiekimo grandinėje. "Santa Bremor" — tai garantuota produkto kokybė.